Om functioneel gebruik te kunnen maken van onze webshop, maken wij gebruik van cookies. Als u verder gaat op onze webshop gaat u hiermee akkoord. Meer weten? Bekijk ons privacy beleid.
Accu Optima 850S RedTop
Koop 2 voor € 147,31 € 178,25 p/st en ontvang 38% korting |
De startaccu van Optima met en startcapaciteit van 850 CCA wordt de Red Top genoemd, en wie het uiterlijk van deze accu bekijkt snapt waarom. De Optima Red Top is de perfecte accu voor de zwaardere klussen en daardoor extreem geschikt voor zware landbouwmachines. De accu is schok- en trillingsbestendig. De afmeting van deze accu is 245mm x 170mm x 170mm (hoogte inc +/- pool is 200mm).
“Met extreem hoge startstroom, maar liefst 1.000 startampère!”
Klik hier voor het veiligheidsinformatieblad.
Zorg voor de juiste spanning, met de juiste accu!
Om te zorgen voor elektrische spanning heeft u een accu nodig. Accu’s zijn er in diverse merken en types. En zijn daardoor geschikt voor diverse toepassingen, zoals automotief, industrieel en scheepvaart. BTN de Haas heeft een ruim assortiment accu’s en toebehoren.
Deze accu, van Optima RedTop is een 12V | 50Ah accu. De accu heeft een afmeting van 245 x 170 x 200mm met pooltype 1. De + pool zit aan de linkerzijde.
De Redtop is een ideale startaccu voor de zwaardere voertuigen en landbouwmachines, zoals een combine, heftruck en verreiker. Deze accu is schok- en trillingsbestendig en heeft een enorme capaciteit.
Tip: Kijk goed of afmeting en poolstand overeenkomt met de oude accu. Twijfelt u over welke accu u nodig bent? Neem gerust contact op!
Specificaties:
- Geschikt voor: startaccu combine, heftruck, verreiker
- Functie: zorgt voor elektrische spanning
- Merk: Optima
- Type: Redtop
- Typenummer: RT4,2L
- Opvolger van de 850S RedTop
- Cap. C20: 50Ah
- Spanning: 12V
- Afmeting voethoogte: 245 x 170 x 200mm
- Afmeting bovenhoogte: 255 x 170 x 200mm
- Schema: 1
- Pooltype: 1
- Koudstart (EN): 815
- Poolstand +: links
- Poolstand - : rechts
- Gewicht: 17.2 kg
Klik hier voor het veiligheidsinformatieblad.






Merk | Optima |
---|---|
Art. nr. merk | RT4,2 |
Volt | 12 |
Ampère | 50 |
start capaciteit | 1000 |
Poolstand | Links |
Polen korte kant | Nee |
Type | Startaccu |
Nat / droog | Droog |
- Accu Optima Yellowtop, 55ah, YT4,2s, semitractie33% Korting Voor € 207,03 € 250,51 Van € 309,00 € 373,89