Contactgegevens

Contact opnemen met BTN de Haas? Op deze pagina vindt u een overzicht van alle contactmogelijkheden

Bedrijfsgegevens:

BTN de Haas B.V.

Osloweg 139
9723 BK Groningen
Nederland

info@btndehaas.nl

Tel: 050 - 5414311

Fax: 0031 (0) 50 542 13 87

KvK: 02055190 Jan de Haas B.V. (BTN de Haas)

BTW nr: NL800705592B01

Rabobank: 13.57.33.103
IBAN: NL12RABO0135733103
BIC: RABONL2U

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag 8:00 - 17:00
Donderdag koopavond tot 20:00

Website: 7 dagen in de week, 24 uur per dag.

Afwijkende openingstijden tijdens de feestdagen: klik hier

Voor absolute spoed/storing tussen 17:00 en 22:00 (van uw aangekochte machine) bereikbaar van maandag t/m vrijdag:  Wim Kwant 06-51861993

 

Social media:

 

Onze medewerkers

Management

Wim Kwant

Eigenaar

wim@btndehaas.nl

Dimitri Sennema

Eigenaar

dimitri@btndehaas.nl

Kees Freije

Bedrijfsleider

kees@btndehaas.nl

Winkel

Ruud Kooijnga

Productspecialist
Land & vee

ruud@btndehaas.nl

Johnny Fluks

Productspecialist
Machines & Gereedschap

Johnny@btndehaas.nl

Stef Kloosterhof

Productspecialist
Werkkleding, schoeisel en PBM's

stef@btndehaas.nl

Johan Bulthuis

Productspecialist 
Agriparts & Tuin- parkmachines

johan@btndehaas.nl

Anouk van Echtelt

Projectmanager

anouk@btndehaas.nl

Harm Jan Weeseman

Medewerker Winkelverkoop

harmjan@btndehaas.nl

Werkplaats

Peter Blom

Technische dienst 
Tuin & park

peter@btndehaas.nl

Gertjan Kamphuis

Medewerker
algemeen allround

gertjan@btndehaas.nl

Servicebalie

Hans van Erp

Productspecialist
Waterborg
Folies & Netten
Medewerker servicebalie

hans@btndehaas.nl

Paula Neeleman

Medewerkster Servicebalie
Kassamedewerkster 


paula@btndehaas.nl

Eliza Muilwijk

Medewerkster Servicebalie
Kassamedewerkster 


eliza@btndehaas.nl

Magazijn

Joyce Dijkmans

Medewerkster expeditie

joyce@btndehaas.nl

Greta van der Weij

Medewerkster expeditie / servicebalie

greta@btndehaas.nl

Douwe van Kalkeren

Medewerker expeditie

magazijn@btndehaas.nl


Simone Vergeer

Medewerkster expeditie


Lisa Otten

Medewerkster expeditie


Anouk Werkman

Medewerkster expeditie

Webwinkel

Gerietha Steenbergen

Manager Webwinkel
data & product

gerietha@btndehaas.nl

Brian Acosta

Webwinkel Medewerker
SEO / SEA

brian@btndehaas.nl

Wilmar van der Ploeg

Marketing medewerker


wilmar@btndehaas.nl

Design

Administratie

Annelien Twilhaar

Grafisch vormgever Offline

annelien@btndehaas.nl

Carolien Niemeijer

Grafisch vormgever Online

carolien@btndehaas.nl

Bram Stuive

Controller

bram@btndehaas.nl

Ellen Kwant

Administratief medewerkster

ellen@btndehaas.nl