Om functioneel gebruik te kunnen maken van onze webshop, maken wij gebruik van cookies. Als u verder gaat op onze webshop gaat u hiermee akkoord. Meer weten? Bekijk ons privacy beleid.
Oxxa werkhandschoenen | X-Pro-Dry 51-300
Oxxa X-Pro-Dry is dankzij de volledige nitril-coating een vloeistofdichte werkhandschoen. De coating zorgt er ook voor dat u een uitstekende grip heeft. De X-Pro-Dry heeft een mooie pasvorm en is zwart/blauw van kleur. Verkrijgbaar in de maten L (9), XL (10) en XXL (11).
Volumevoordeel alleen mogelijk bij afname van gelijke soort en maat handschoen.
De vloeistofdichte werkhandschoen!
De X-Pro-Dry heeft een volledige nitril-coating waardoor de werkhandschoen vloeistofdicht is. De drager is gemaakt van zacht polyester, waardoor het materiaal aanvoelt als katoen. Dankzij de coating op de handpalm heeft u een uitstekende grip, ook bij natte, olie en vettige omstandigheden. Het materiaal is dun, waardoor de handschoen perfect aansluit.
Weerstand (0 = laag t/m 4 = hoog): Schuurweerstand 4, Snijweerstand 1, Scheurweerstand 2 en Prikweerstand 1.
Specificaties:
- Merk: Oxxa
- Type: X-Pro-Dry 51-300
- Kleur: Zwart/Blauw
- Materiaal: Polyester met nitril coating
- Manchet: Gebreid
- Norm: EN 388:2016
- Maten: L (9), XL (10) en XXL (11)
- Artikelnr. BTN: 608250
Merk | Oxxa |
---|---|
Art. nr. merk | 51-300 |
Kleur | Zwart |
Schuurweerstand (0 = laag / 4 = hoog) | 4 |
Snijweerstand (0 = laag / 4 = hoog) | 1 |
Scheurweerstand (0 = laag / 4 = hoog) | 2 |
Prikweerstand (0 = laag / 4 = hoog) | 1 |
Norm spec. | EN 388 |
- Oxxa Veiligheidshelm Apia 8000 | wit | schuifinstelling13% Korting Voor € 6,35 € 7,68 Van € 7,30 € 8,83
- Oxxa handschoen X-Frost 51-860Van € 4,76 € 5,76 Vanaf € 4,76 € 5,76