Contact

BTN de Haas
Osloweg 139
9723 BK Groningen

Door het COVID-19-virus werken er medewerkers vanuit huis.
We raden je aan om bij vragen een e-mail te sturen naar
Mail: info@btndehaas.nl

Lees hier meer over de aangepaste maatregelen

Tel: 050 - 5414311

Voor absolute spoed/storing, van uw aangekochte machine, tussen 17:00 en 22:00 van maandag t/m vrijdag,  bel Wim Kwant 06-51861993

Fax: 0031 (0) 50 542 13 87



Openingstijden

Maandag 8:00-17:00
Dinsdag 8:00-17:00
Woensdag 8:00-17:00
Donderdag 8:00-21:00
Vrijdag 8:00-17:00
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

Website: 7 dagen in de week, 24 uur per dag.


Afwijkende openingstijden tijdens de feestdagen:

Feestdagen Datum  Openingstijden
Goede Vrijdag  10 april '20   8:00 - 17:00
2e paasdag   13 april '20  Gesloten
Koningsdag   27 april '20  Gesloten
Bevrijdingsdag   5 mei '20  Gesloten
Hemelvaartsdag   21 mei '20  Gesloten
 Dag na hemelvaart    22 mei '20  8:00 - 17:00
2e Pinksterdag  1 juni '20  Gesloten
1e kerstdag  25 dec. '20  Gesloten
2e kerstdag  26 dec. '20  Gesloten
Duitsvuurwerk 
verkoop dagen   
 29 / 30 / 31 dec. '20   8:00 - 17:00
Oudjaarsdag  31 dec. '20  8:00 - 17:00
Nieuwjaarsdag  1 januari 2021  Gesloten

 

 


Onze medewerkers

Management

Wim Kwant
Eigenaar
wim@btndehaas.nl

Bij spoed/storing tussen
ma-vrij 17:00-22:00?
bel 06-51861993


Winkel

Ruud Kooijinga 
Productspecialist
Land & Vee
ruud@btndehaas.nl
 
Stef Kloosterhof 
Productspecialist
Werkkleding,
schoeisel en PBM's
stef@btndehaas.nl

 
Werkplaats

Peter Blom
Technisch Medewerker
peter@btndehaas.nl

 
Servicebalie

Hans van Erp 
Servicebalie Medewerker
hans@btndehaas.nl

 
Magazijn

Joyce Dijkmans 
Expeditie Medewerker
joyce@btndehaas.nl
Simone Vergeer 
Expeditie Medewerker



Webwinkel

Gerietha Steenbergen
Webwinkel Manager
gerietha@btndehaas.nl


Design

Annelien Twilhaar 
Grafisch vormgevend
Medewerker - Offline


 
Administratie

Bram Stuive
Controller
bram@btndehaas.nl
Dimitri Sennema
Eigenaar
dimitri@btndehaas.nl

 

Johnny Fluks 
Productspecialist 
Machines &
Gereedschappen
johnny@btndehaas.nl


 
Anouk van Echtelt 
Project Manager 
anouk@btndehaas.nl

 

Gertjan Kamphuis 
Medewerker Algemeen


 

Paula Neeleman
Servicebalie Medewerker
paula@btndehaas.nl

 

Greta van der Weij 
Expeditie- / Servicebalie
Medewerker


Lisa Otten 
Expeditie Medewerker

 

Brian Acosta
Webwinkel Medewerker
SEO / SEA
brian@btndehaas.nl

 

Carolien Niemeijer
Grafisch vormgevend
Medewerker - Online

 

Ellen Kwant 
Administratief Medewerker
e.kwant@btndehaas.nl
Kees Freije 
Bedrijfsleider 
kees@btndehaas.nl


 

Johan Bulthuis 
Productspecialist 
Agriparts &
Tuin- parkmachines
johan@btndehaas.nl
 
Harm Jan Weeseman 
Winkelverkoop Medewerker 



 


 

Eliza Muilwijk 
Servicebalie Medewerker
eliza@btndehaas.nl

 

Douwe van Kalkeren 
Expeditie Medewerker
magazijn@btndehaas.nl
Danny Bennink 
Expeditie medewerker

 

Thea Buseman
Marketing Medewerker
thea@btndehaas.nl