Contact

BTN de Haas
Osloweg 139
9723 BK Groningen

Mail: info@btndehaas.nl
Tel: 050 - 5414311
Fax: 0031 (0) 50 542 13 87


Openingstijden

Maandag 8:00-17:00
Dinsdag 8:00-17:00
Woensdag 8:00-17:00
Donderdag 8:00-21:00
Vrijdag 8:00-17:00
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten


Openingstijden kunnen afwijken tijdens de feestdagen.

Website: 7 dagen in de week, 24 uur per dag.

 


Onze medewerkers

Management

Wim Kwant
Eigenaar
wim@btndehaas.nl
 
Kees Freije 
Bedrijfsleider 
kees@btndehaas.nl


Winkel

Ruud Kooijinga 
Specialist Land & Vee
ruud@btndehaas.nl
 
Stef Kloosterhof 
Allround winkelmedewerker
stef@btndehaas.nl

 
Werkplaats

Peter Blom
Technische dienst 
Tuin & park
peter@btndehaas.nl

 
Servicebalie

Hans van Erp 
Specialist Waterborg
Folies & Netten
hans@btndehaas.nl

 
Magazijn

Maarten de Boer 
Medewerker expeditie
uitgaande goederen
maarten@btndehaas.nl


Webwinkel

Gerietha Steenbergen
Medewerkster webwinkel
Beheer data & product
gerietha@btndehaas.nl

 

Ellen van der Veen
SEO
Medewerkster Webwinkel
ellen@btndehaas.nl

 
Administratie

Bram Stuive
Controller
bram@btndehaas.nl
Dimitri Sennema
Eigenaar
dimitri@btndehaas.nl
 
Jaap Andringa
Winkelcoördinator
Hoofd expeditie 
jaap@btndehaas.nl

 

Johnny Fluks 
Specialist Machines &
Gereedschappen
johnny@btndehaas.nl


 
Anouk van Echtelt 
Project manager Junior
Specialist werkleding,
schoeisel en PBM's
anouk@btndehaas.nl

 


 

Paula Neeleman
Kassa medewerkster
Administratie

 

Hessel van der Veen 
Medewerker expeditie
inkomende goederen
magazijn@btndehaas.nl

 

Brian Acosta
SEO
Medewerker webwinkel
brian@btndehaas.nl

 

Carolien Traas
DTP'er

 

Ellen Kwant 
Administratief medewerkster
ellen@btndehaas.nl

 


 

Johan Bulthuis 
Specialist Agriparts &
Tuin- parkmachines
johan@btndehaas.nl
 


 


 

Annelien Twilhaar 
Kassa medewerkster
Administratie
annelien@btndehaas.nl

 

Joyce Dijkmans 
Medewerkster expeditie