Contact

BTN de Haas
Osloweg 139
9723 BK Groningen

Mail: info@btndehaas.nl

Tel: 050 - 5414311

Fax: 0031 (0) 50 542 13 87


Openingstijden

Maandag 8:00-17:00
Dinsdag 8:00-17:00
Woensdag 8:00-17:00
Donderdag 8:00-21:00
Vrijdag 8:00-17:00
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

Website: 7 dagen in de week, 24 uur per dag.


Afwijkende openingstijden tijdens de feestdagen:

Feestdagen Datum  Openingstijden
Goede Vrijdag  19 april '19   8:00 - 17:00
2e paasdag   22 april '19  Gesloten
Koningsdag   27 april '19  Gesloten
Bevrijdingsdag   5 mei '19  Gesloten
Hemelvaartsdag   30 mei '19  Gesloten
Dag na hemelvaart    31 mei '19  8:00 - 17:00
2e Pinksterdag  10 juni '19  Gesloten
Sinterklaas 5 dec'19 8:00 - 17:00
1e kerstdag  25 dec. '19  Gesloten
2e kerstdag  26 dec. '19  Gesloten
Eenmalige
zaterdagopenstelling 
 28 dec. '19   8:00 - 17:00
Duitsvuurwerk
verkoop dag 1   
 28 dec. '19   8:00 - 17:00
Duitsvuurwerk
verkoop dag 2 & 3 
 30 / 31 dec. '19   8:00 - 17:00
Oudjaarsdag  31 dec. '19  8:00 - 17:00
Nieuwjaarsdag  1 januari 2020  Gesloten

 

 


Onze medewerkers

Management

Wim Kwant
Eigenaar
wim@btndehaas.nl


Winkel

Ruud Kooijinga 
Productspecialist
Land & Vee
ruud@btndehaas.nl
 
Stef Kloosterhof 
Productspecialist
Werkkleding,
schoeisel en PBM's
stef@btndehaas.nl

 
Werkplaats

Peter Blom
Technische dienst 
Tuin & park
peter@btndehaas.nl

 
Servicebalie

Hans van Erp 
Productspecialist
Waterborg
Folies & Netten
Medewerker servicebalie
hans@btndehaas.nl

 
Magazijn

Joyce Dijkmans 
Medewerkster expeditie
uitgaande goederen
magazijn@btndehaas.nl


Webwinkel

Gerietha Steenbergen
Manager Webwinkel
data & product
gerietha@btndehaas.nl


Design

Annelien Twilhaar 
Grafisch vormgever DTP Junior


 
Administratie

Bram Stuive
Controller
bram@btndehaas.nl
Dimitri Sennema
Eigenaar
dimitri@btndehaas.nl

 

Johnny Fluks 
Productspecialist 
Machines &
Gereedschappen
johnny@btndehaas.nl


 
Anouk van Echtelt 
Project manager Junior
Specialist werkkleding,
schoeisel en PBM's
anouk@btndehaas.nl

 

Gertjan Kamphuis 
Medewerker algemeen
allround

 

Paula Neeleman
Medewerkster Servicebalie
Kassamedewerkster 
paula@btndehaas.nl

 

Greta van der Weij 
Medewerkster expeditie
uitgaande goederen
Servicebalie

 

Brian Acosta
Medewerker Webwinkelbeheer
brian@btndehaas.nl

 

Carolien Niemeijer
Grafisch vormgever online Junior

 

Ellen Kwant 
Administratief medewerkster
e.kwant@btndehaas.nl
Kees Freije 
Bedrijfsleider 
kees@btndehaas.nl


 

Johan Bulthuis 
Productspecialist 
Agriparts &
Tuin- parkmachines
johan@btndehaas.nl
 
Harm Jan Weeseman 
Medewerker winkel
allround


 


 

Eliza Muilwijk 
Medewerkster Servicebalie
Kassamedewerkster
eliza@btndehaas.nl

 

Douwe van Kalkeren 
Medewerker expeditie
Inkomende goederen

 

Thea Busesman
Medewerkster Webwinkelbeheer
thea@btndehaas.nl