Contact

BTN de Haas
Osloweg 139
9723 BK Groningen

Mail: info@btndehaas.nl

Tel: 050 - 5414311

Fax: 0031 (0) 50 542 13 87


Openingstijden

Maandag 8:00-17:00
Dinsdag 8:00-17:00
Woensdag 8:00-17:00
Donderdag 8:00-21:00
Vrijdag 8:00-17:00
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

Website: 7 dagen in de week, 24 uur per dag.


Afwijkende openingstijden tijdens de feestdagen:

Goede Vrijdag  19 april 2019   Geopend van 8:00 - 17:00
2e paasdag   22 april 2019   Gesloten
Koningsdag   27 april 2019   Gesloten
Bevrijdingsdag   5 mei 2019   Gesloten
Hemelvaartsdag   30 mei 2019   Gesloten
Dag na hemelvaartsdag    31 mei 2019   Geopend van 8:00 - 17:00
2e Pinksterdag  10 juni 2019   Gesloten
1e kerstdag  25 december 2019   Gesloten
2e kerstdag  26 december 2019   Gesloten
Eenmalige zaterdagopenstelling   28 december 2019   Geopend van 8:00 - 17:00
Duitsvuurwerk verkoop dag 1     28 december 2019   Geopend van 8:00 - 17:00
Duitsvuurwerk verkoop dag 2 & 3   30 / 31 december 2019   Geopend van 8:00 - 17:00
Oudjaarsdag  31 december 2019  Geopend van 8:00 - 17:00
Nieuwjaarsdag  1 januari 2020  Gesloten

 

 


Onze medewerkers

Management

Wim Kwant
Eigenaar
wim@btndehaas.nl


Winkel

Ruud Kooijinga 
Specialist Land & Vee
ruud@btndehaas.nl
 
Stef Kloosterhof 
Specialist werkkleding,
schoeisel en PBM's
stef@btndehaas.nl

 
Werkplaats

Peter Blom
Technische dienst 
Tuin & park
peter@btndehaas.nl

 
Servicebalie

Hans van Erp 
Specialist Waterborg
Folies & Netten
hans@btndehaas.nl

 
Magazijn

Joyce Dijkmans 
Medewerkster expeditie
magazijn@btndehaas.nl


Webwinkel

Gerietha Steenbergen
Medewerkster webwinkel
Beheer data & product
gerietha@btndehaas.nl


Design

Annelien Twilhaar 
Grafisch vormgever DTP Junior


 
Administratie

Bram Stuive
Controller
bram@btndehaas.nl
Dimitri Sennema
Eigenaar
dimitri@btndehaas.nl

 

Johnny Fluks 
Specialist Machines &
Gereedschappen
johnny@btndehaas.nl


 
Anouk van Echtelt 
Project manager Junior
Specialist werkkleding,
schoeisel en PBM's
anouk@btndehaas.nl

 

Gertjan Kamphuis 
Allround winkelmedewerker

 

Paula Neeleman
Kassa medewerkster
Administratie
paula@btndehaas.nl

 

Greta van der Weij 
Medewerkster expeditie

 

Brian Acosta
Medewerker webwinkel
brian@btndehaas.nl

 

Carolien Niemeijer
Grafisch vormgever online Junior

 

Ellen Kwant 
Administratief medewerkster
e.kwant@btndehaas.nl
Kees Freije 
Bedrijfsleider 
kees@btndehaas.nl


 

Johan Bulthuis 
Specialist Agriparts &
Tuin- parkmachines
johan@btndehaas.nl
 
Harm Jan Weeseman 
Allround winkelmedewerker


 


 

Eliza Muilwijk 
Kassa medewerkster
Administratie
eliza@btndehaas.nl

 

Douwe van Kalkeren 
Medewerker expeditie

 

Thea Busesman
Medewerkster Webwinkel
thea@btndehaas.nl