Om functioneel gebruik te kunnen maken van onze webshop, maken wij gebruik van cookies. Als u verder gaat op onze webshop gaat u hiermee akkoord. Meer weten? Bekijk ons privacy beleid.
Ketrop Nep uil | 3D | vogelverschrikker met beweegbare kop
Deze uil is te gebruiken voor het verjagen van duiven, kraaiachtigen, meesjes en merels. Heeft een beweegbaar hoofd en reflecterende ogen wat andere dieren af zal schrikken.
De uil voor meerdere doeleinden!
Met deze 3D nepuil kunt u niet alleen andere vogels verjagen, maar de uil kan ook ter decoratie in uw tuin staan. De kop beweegt met de wind mee, een zuchtje wind is al genoeg om hem te laten bewegen. Daarnaast zitten er in de ogen reflecterende lichtbronnen. De uil is gemaakt van een goede kwaliteit kunststof. Hierdoor is die weerbestendig en heeft die een lange levensduur.
Let op! Het is belangrijk om de uil regelmatig te verzetten, bij voorkeur om de 3 dagen. Tevens is het aan te raden om de uil ook af en toe een dag weg te halen. Op deze manier zal er geen gewenning optreden bij andere ongewenste vogels.
Specificaties:
- Geschikt voor: (groente)tuin, balkon, schutting en terras
- Te gebruiken bij: verjagen van duiven, kraaiachtigen, meesjes en merels of ter decoratie in uw tuin
- Functie: zonder geluid ongewenste vogels verjagen
- Met beweegbaar hoofd en reflecterende ogen
- Gebruiksadvies: regelmatig verplaatsen en geen andere verschrikker in de buurt gebruiken
- Weerbestendig
- Afmetingen: 18 x 15 x 38 centimeter
- Gewicht: 0,45 kilogram
EAN | 0702811545915 |
---|---|
Art. nr. merk | 224 |
Bestrijden van | Duiven, Kraaiachtigen , Meesjes , Merels |
Soort bestrijding | Imitatie dieren |
- Vanaf € 7,96 € 9,63
- € 8,95 € 9,76
- 15% Korting Voor € 9,63 € 10,50 Van € 11,33 € 12,35