Om functioneel gebruik te kunnen maken van onze webshop, maken wij gebruik van cookies. Als u verder gaat op onze webshop gaat u hiermee akkoord. Meer weten? Bekijk ons privacy beleid.
Granit Isolatieband 15mm | 10 mtr | 2 stuks |diverse kleuren
Door gebruik te maken van Certoplast isolatieplastic heeft u plastic met een hoge kleefkracht in combinatie met grote flexibiliteit. Deze rollen hebben een breedte van 15mm met een lengte van 10 meter per rol. Het isolatieplastic van Certoplast is verkrijgbaar in het zwart, wit, geel, grijs, groen, rood en blauw.
Indien er staffelkorting op het product van toepassing is, dan geldt dit alleen bij afname van gelijke kleur.
Certonplast isolatieplastic is gemaakt van de beste materialen. Hierdoor is het plastic voorzien van een uitstekende kleefkracht. In combinatie met een grote flexibiliteit. Het materiaal is goed isolerend en is daarna goed bestemd tegen temperatuurwisselingen. Daarnaast is het plastic moeilijk ontvlambaar, scheurvast en verouderingsbestendig. Een rol met Certonplast bevat een breedte van 15mm en 10 meter lengte. Dit product wordt per twee rollen verpakt en aangeboden.
Klik hier voor het volledige assortiment elektra en toebehoren.
Specificaties:
- Merk: Certoplast
- Type: Isolatietape
- Breedte: 15mm
- Lengte: 10 meter
- Kleur: zwart, wit, geel, grijs, groen, rood en blauw
EAN | 4059139184019 |
---|---|
Merk | Granit |
Breedte | 15 mm |
Lengte | 10 mtr |
Bevestingsogen | Nee |
UV bestendig | Nee |
Gewapend | Nee |
- 5% Korting Voor € 4,37 € 5,29 Van € 4,60 € 5,57
- 40% Korting Voor € 13,16 € 15,92 Van € 21,94 € 26,55
- 5% Korting Voor € 2,58 € 3,12 Van € 2,72 € 3,29