Rhodius Schuurlinnen |RVS/staal/hout |Proline 120|50mmx25mtr

7100566
Verzending:

Bent u op zoek naar hoogwaardige schuurlinnen? Bestel dan de Proline schuurlinnen van Rhodius! Deze rol schuurmateriaal heeft een breedte van 50 mm en een lengte van 25 meter. Het schuurlinnen van het type Proline heeft een kunststof kern, waardoor u het eenvoudig kunt afrollen. Ideaal voor staal, RVS en hout. De rol heeft een korrelgrootte van 120, ideaal voor fijn schuurwerk en het creƫren van een gladde afwerking.

Direct leverbaar - Bestel voor 14:00, volgende werkdag op 't erf

Grote rol met schuurlinnen met korrel 120.

Een rol met schuurlinnen mag zeker niet ontbreken in uw werkplaats. Met een rol schuurlinnen heeft u altijd een stuk schuurpapier bij de hand. Zeer handig bij het opruwen, schuren, reinigen, ontroesten van RVS, staal en hout.

De Rhodius schuurlinnen rol, type Proline, heeft een afmeting van 50 mm x 25 meter. Dankzij de kunststof kern kan de rol eenvoudig afrollen. Het schuurlinnen heeft een korrelgrootte van 120 en is daardoor ideaal voor een fijnere afwerking en het nastreven van een gladde afwerking. De onderlaag is gemaakt van J-flex weefsel en katoen. Hierdoor is het schuurpapier flexibel en zacht en ook zeer geschikt om te gebruiken bij ronde voorwerpen. De korrelsoort is gemaakt van aluminiumoxide en dicht bestrooid. Het schuurlinnen is eenvoudig met de hand op lengte te maken, zo heeft u altijd de juiste grootte.

Specificaties:

  • Geschikt voor: fijn afwerken van diverse materialen
  • Breedte: 50 mm
  • Lengte: 25 meter
  • Korrel: 120
Bezig met laden...